Wednesday, 6 May 2015

American Style Party, 24 kwietnia 2015, Progresja Music Zone

W Warszawie tyle się dzieje, że ciężko jest się wyrwać i odpocząć. Ale na American Style Party w Progresji udało się świetnie zabawić małym nakładem finansowym. Moja uwaga została przykłuta zaproszeniem, które powitało mnie tymi oto słowami: 
"Harleye, skórzane kurtki, amerykański football, piękne pin-up girls i rock’n’roll! - Progresja Café zaprasza na najbardziej najlepszą imprezę w stylu amerykańskim w Warszawie! 24 kwietnia będziemy tropić prawdziwego ducha USA.""Świetnie!", krzyknęłyśmy z Ulą i wybrałyśmy się na imprezę. Ula musiała się pojawić obowiązkowo, miała bowiem honor zostania oficjalnym fotografem imprezy. Gratulacje dla Uli, osiągnęła to swoją niestrudzoną pracą i wieczną obecnością gdzieś za obiektywem aparatu. 
Wracając jednak do sedna, czyli American Style Party. 
Zorganizowana przy współpracy z klubem motocyklowym Road Runners MC, na miejsce zjechało się wielu przedstawicieli klubów z Warszawy i okolic, między innymi (w porządku alfabetycznym): Bad Company FG, Bears Riders Łuków,Cobra FG, Eagles FG, Girls Riders Łuków i Girls Riders Warszawa, Gryf MC Poland,  Loose Brothers FG, Sons Of North FG, Steel Roses MC Poland i Vulcaneria FG oraz wielu innych zacnych gości. 

W licznym gronie gości można było znaleźć Pin - Up Girls, graczy i fanów amerykańskiego futbolu, wielbicieli dań z grilla oraz zainteresowanych stylem życia motocyklistów, częściowo wzorowanego na amerykańskich klubach motocyklowych, którzy mogli zobaczyć z bliska nie tylko przepiękne maszyny, ale też polskiego motocyklistę w akcji. 
Oczywiście, nie była to tylko parada motocykli - cały wieczór grała muzyka, Pin - Up Girls śpiewały i tańczyły, ku radości publiczności, do klasyków amerykańskiego rocka. Można było napić się dobrego piwa, porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zjeść coś pysznego z grilla (hamburgery zniknęły najszybciej, oczywiście!) i podziwiać (i, w moim przypadku, zazdrościć) piękne motocykle i samochody, które zjechały się na spotkanie. 

Kolejna impreza American Style Party odbędzie się w warszawskiej Progresji 23 maja. 
https://www.facebook.com/events/1591679234428213/No comments:

Post a Comment